Ana sayfa İç Mekanlar Yeşil Mutfak Modelleri ve Örnekleri

Yeşil Mutfak Modelleri ve Örnekleri

PAYLAŞ
Yeşil Mutfak

Yeşil mutfak ve yeşil mutfak dolapları konusu mutfak tercihiniz için örnek teşkil edecektir. Hayal edin alışılmış mutfak dolap renklerinin dışında başka bir renk. Mesela yeşil! Yeşil mutfak dolapları neden olmasın dediğinizi duyar gibiyim. Doğada sık sık karşımıza çıkan ve doğayı tanımlayan bu rengi mutfaklarımızda olması nasıl olurdu? Bakınca huzur veren ağaçlar, çiçekler, çimenler, yemyeşil bir vadi veya yeşile bakan okyanusun rengini artık mutfaklarınız da yaşayabilir ve huzur bulabilirsiniz.

Yeşilin renk anlamına göre umudu çağrıştırdığını da atmalayalım. Umut dolu, mutluluk ve huzur dolu bi yeşil mutfaklar! İste bu yüzden bakacağınız bu birbirinden güzel mutfak çeşitlerini size takdim ediyoruz. Elma yeşilinden tutun da su yeşiline kadar uzanan çeşitleri ile yakında mutfaklarınızı yeşile boyayacağınızı düşünüyorum.

Hem modern mutfaklarınızda hem de country tarzı mutfaklarınızda kullanabileceğiniz yeşilin tonlarındaki yeşil mutfak modelleri sizi yemek yaparken başka başka dünyalara götürecektir. İç açıcı bu renk sayesinde hissettiğiniz huzur yemeğinizin lezzetine de yansıyacaktır.

Kolay çekmece düzenleme fikirleri için bu konumuzu takip edebilirsiniz. Eğer aradığınız Mavi Mutfak Modellleri ve Örnekleri ise bu yazımızı takip edebilirsiniz.
Fıstık yeşili mutfak dolapları size güneşi mutfağınızda gibi hissettirecektir
Capcanlı bir elma yeşili mutfak sizi zinde tutabilecek bir renk

Zeytin yeşili mutfak dolapları size her zaman ege havasını tattıracak. Orta da bulunan adanın üstünde ki dolap detayı ayrıca mutfağınızın boş alanlarını nasıl değerlendirebileceğiniz hakkında iyi fikir de sunuyor
Cam detayları ile bu griyi andıran yeşil mutfak dolapları kendinizi bir şatonun mutfağında gibi hissettirecek. Bakıldığında şimdiye dek malikanelerde kullanılan bu ihtişamlı mutfak dolapları cesur rengi ile sizinde mutfaklarınızı süsleyebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here